dimecres, 23 de desembre de 2015

FINAL DEL CONCURS "THE OTHER READERS" (Tumateix Llibres)

Aquest any no tenia massa temps així que el meu post és compartir el repartiment de números del joc THE OTHER REATHERS que he estat fent durant l'any al bloc. Alguns dels que passeu per aquí hi heu participat, altres no sabeu de què va, així que us animo a fer un cop d'ull a les participacions que han sigut força divertides i ens han deixat molt bones recomanacions de llibres. Potser el proper joc us animeu a participar-hi ;D  
Els participants del joc opten a quatre premis, per tant, estan repartits en quatre grups segons el nombre de fotos que han enviat, i cada grup participa en un premi:
Tots els participants. Premi: un lot de llibres.
McAbeu. 01,02,03,04,05,06, 91.
Creativity. 07,08,09,10,11,12,92.
Ousman.13,14,15,16,17,18,93.
Mireia R. 19,20,21,22,23,24,94.
Garbí. 25,26,27,28,29,30,95.
XeXu. 31,32,33,34,35,36,96.
Laura T. Marcel. 37,38,39,40,41,42,97.
Isabel R. 43,44,45,46,47,48,98.
Bea S. 49,50,51,52,53,54,99.
Fanal Blau. 55,56,57,58,59,60,00.
Bruixeta. 61,62,63,64,65,66.
Tomàs A. 67,68,69,70,71,72.
Anna J. 73,74,75,76,77,78.
Teresa Roig. 79,80,81,82,83,84.
Xavier C. 85,86,87,88,89,90.
(Els números que sobraven han quedat repartits entre els que tenien més fotos)
Els que han enviat dues fotos o més. Premi: Un lot de Olicatessen i un llibre.
McAbeu.10,11,12,13,14,15,00.
Creativity.16,17,18,19,20,21,22,01.
Ousman. 23,24,25,26,27,28,29,02.
Mireia R. 30,31,32,33,34,35,36,03.
Garbí. 37,38,39,40,41,42,43,04.
XeXu. 44,45,46,47,48,49,50,05.
Laura T. Marcel. 51,52,53,54,55,56,57,06.
Isabel R. 58,59,60,61,62,63,64,07.
Bea S. 65,66,67,68,69,70,71,08.
Fanal Blau. 72,73,74,75,76,77,78,09.
Bruixeta. 79,80,81,82,83,84,85.
Tomàs A. 86,87,88,89,90,91,92.
Anna J. 93,94,95,96,97,98,99.
(Els números que sobraven han quedat repartits entre els que tenien més fotos)
Els que han enviat tres fotos o més. Premi: Pack la vida es Bella i un llibre.
McAbeu. 20,21,22,23,24,25,26,27,28,29.
Creativity. 30,31,32,33,34,35,36,37,38.
Ousman. 39,40,41,42,43,44,45,46,47.
Mireia R. 48,49,50,51,52,53,54,55,56.
Garbí. 57,58,59,60,61,62,63,64,65.
XeXu. 66,67,68,69,70,71,72,73,74.
Laura T. Marcel. 75,76,77,78,79,80,81,82,83.
Isabel R. 84,85,86,87,88,89,90,91,92.
Bea S. 93,94,95,96,97,98,99,00,01.
Fanal Blau. 11,12,13,14,15,16,17,18,19.
Bruixeta.02,03,04,05,06,07,08,09,10.(El número que sobrava he decidit jomateixa, per unanimitat, donar-li al McAbeu) 
Els que han enviat quatre fotos. Premi: Una nit i esmorzar a l'Hotel Fonda Mas de Vilaller per a dues persones i un llibre. 
McAbeu. 30,31,32,33,34,35,36,37,38,39.
Creativity. 40,41,42,43,44,45,46,47,48,49.
Ousman. 50,51,52,53,54,55,56,57,58,59.
Mireia R. 60,61,62,63,64,65,66,67,68,69.
Garbí. 70,71,72,73,74,75,76,77,78,79.
XeXu. 80,81,82,83,84,85,86,87,88,89.
Laura T. Marcel. 90,91,92,93,94,95,96,97,98,99.
Isabel R. 00,01,02,03,04,05,06,17,08,09.
Bea S. 10,11,12,13,14,15,16,07,18,19.
Fanal Blau. 20,21,22,23,24,25,26,27,28,29.

He intentat que cap participant pogués guanyar dos premis, perquè quedés més repartit. Així que cap hauria de tenir números repetits. Espero no haver-me equivocat, si trobeu alguna errada sisplau digueu-m'ho el més aviat possible, que jo ja estic marejada com una sopa de tant teclejar números... 
Us deixo aquesta foto del mandongo que acaben de fer a l'Hotel Fonda Mas perquè aneu fent boca ;D
Els guanyadors sortiran de les dues últimes xifres del primer premi del sorteig de LA GROSSA de Cap d'any 31 de Desembre
Moltes gràcies a tots per tornar a jugar amb mi!
Bones Festes i Bona sort!!!